خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

بازدید اساتید تعلیم و تربیت دانشگاه‌ علامه از دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشور مالزی

  با یاد نامش"

  با حمایت دانشگاه علامه طباطبائی هیاتی از اساتید تعلیم و تربیت دانشگاه‌های ایران از چندین دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشور مالزی بازدید کردند.

       به گزارش روابط عمومی به نقل از مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی، هیاتی متشکل از 18 نفر از اساتید تعلیم و تربیت دانشگاه‌های علامه طباطبائی، تهران، خوارزمی و پیام نور به همراه دانشجویان دکتری این حوزه از طرف انجمن مطالعات برنامه درسی ایران با حمایت دانشگاه علامه طباطبائی به سرپرستی               دکتر علیرضا صادقی، استادیار و مدیر گروه برنامه درسی این دانشگاه از تاریخ 29 جولای 2015 لغایت 6 آگوست طی برنامه‌ای با هماهنگی رایزنی علمی و سرپرستی دانشجویان ایرانی در شرق آسیا از چند دانشگاه و موسسه آموزش عالی، مدارس بین‌المللی و مدارس هوشمند کشور مالزی بازدید کرده و در جلسات هم‌اندیشی با اعضای هیات علمی دانشگاه‌های مالزی پیرامون موضوعات تخصصی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

    در این سفر که با هدف آشنایی با نظام آموزش عمومی و عالی و ساز و کار تربیت معلم کشور مالزی صورت گرفت، بازدید از دانشکده علوم تربیتی دانشگاه UM ، دانشگاه HELP و مدرسه بین‌المللی تحت نظارت آن، دانشکده مطالعات آموزشی و کتابخانه مرکزی دانشگاه UPM  و مدرسه هوشمند دانشگاه APU در برنامه هیات ایرانی قرار داشت.

  ضمناً مذاکراتی نیز از طرف نماینده دانشگاه علامه طباطبائی با مسئولان مراکز علمی و پژوهشی یاد شده در زمینه همکاری‌های علمی بین‌المللی در طول این دیدارها شامل انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک و برگزاری سمینارها و کارگاه‌های علمی انجام گرفت.

                                                                     

  همچنین حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی و دیدار با دکتر قنبری، رایزن علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در شرق آسیا از دیگر برنامه های این هیات بود. اعضای هیات علمی دانشگاه های ایران در این دیدار در جریان آخرین تحولات حوزه علمی آکادمیک و فرصت های آموزشی کشور مالزی قرار گرفتند.

  امید است بتوانیم با همکاری دکتر صادقی مستنداتی از تجربیات ایشان را نشر دهیم.ان شالله


  این مطلب تا کنون 3 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دانشگاه ,علمی ,مالزی ,برنامه ,هیات ,کشور ,کشور مالزی ,دانشگاه علامه ,علامه طباطبائی ,دانشجویان ایرانی ,هیات علمی ,دانشگاه علامه طباطبائی ,کشور مالزی بازدید ,حمایت دانشگاه علامه ,
  بازدید اساتید تعلیم و تربیت دانشگاه‌ علامه از دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشور مالزی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده