خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

بازدید اساتید تعلیم و تربیت دانشگاه‌ علامه از دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشور مالزی

  با یاد نامش"

  با حمایت دانشگاه علامه طباطبائی هیاتی از اساتید تعلیم و تربیت دانشگاه‌های ایران از چندین دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشور مالزی بازدید کردند.

       به گزارش روابط عمومی به نقل از مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی، هیاتی متشکل از 18 نفر از اساتید تعلیم و تربیت دانشگاه‌های علامه طباطبائی، تهران، خوارزمی و پیام نور به همراه دانشجویان دکتری این حوزه از طرف انجمن مطالعات برنامه درسی ایران با حمایت دانشگاه علامه طباطبائی به سرپرستی               دکتر علیرضا صادقی، استادیار و مدیر گروه برنامه درسی این دانشگاه از تاریخ 29 جولای 2015 لغایت 6 آگوست طی برنامه‌ای با هماهنگی رایزنی علمی و سرپرستی دانشجویان ایرانی در شرق آسیا از چند دانشگاه و موسسه آموزش عالی، مدارس بین‌المللی و مدارس هوشمند کشور مالزی بازدید کرده و در جلسات هم‌اندیشی با اعضای هیات علمی دانشگاه‌های مالزی پیرامون موضوعات تخصصی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

    در این سفر که با هدف آشنایی با نظام آموزش عمومی و عالی و ساز و کار تربیت معلم کشور مالزی صورت گرفت، بازدید از دانشکده علوم تربیتی دانشگاه UM ، دانشگاه HELP و مدرسه بین‌المللی تحت نظارت آن، دانشکده مطالعات آموزشی و کتابخانه مرکزی دانشگاه UPM  و مدرسه هوشمند دانشگاه APU در برنامه هیات ایرانی قرار داشت.

  ضمناً مذاکراتی نیز از طرف نماینده دانشگاه علامه طباطبائی با مسئولان مراکز علمی و پژوهشی یاد شده در زمینه همکاری‌های علمی بین‌المللی در طول این دیدارها شامل انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک و برگزاری سمینارها و کارگاه‌های علمی انجام گرفت.

                                                                     

  همچنین حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی و دیدار با دکتر قنبری، رایزن علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در شرق آسیا از دیگر برنامه های این هیات بود. اعضای هیات علمی دانشگاه های ایران در این دیدار در جریان آخرین تحولات حوزه علمی آکادمیک و فرصت های آموزشی کشور مالزی قرار گرفتند.

  امید است بتوانیم با همکاری دکتر صادقی مستنداتی از تجربیات ایشان را نشر دهیم.ان شالله


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دانشگاه ,علمی ,مالزی ,برنامه ,هیات ,کشور ,کشور مالزی ,دانشگاه علامه ,علامه طباطبائی ,دانشجویان ایرانی ,هیات علمی ,دانشگاه علامه طباطبائی ,کشور مالزی بازدید ,حمایت دانشگاه علامه ,
  بازدید اساتید تعلیم و تربیت دانشگاه‌ علامه از دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشور مالزی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر